03 Temmuz 2015

Türk Telekom Söz Verdiği Hizmeti Sürekli Kesiyor!

Telefon hattımı alırken 2 yıllık taahhüt vermem karşılığında Ev Avantaj 100 tarifesine ek olarak yurt dışı 1. kademe yönünde sabit hatlar olmak kaydıyla her ay 3000 dk. ücretsiz kullanabileceğim söylenmişti. Buna istinaden Yunanistan'da ki akrabalarımızla bu 3000 dk'lık hediye hizmeti kullanmaya başladık. İlk ayın sonunda 2500 dk. gibi bir kullanım yaptık ve hattımı yurt dışı aramalara kapattılar.


Müşteri hizmetlerini arayarak yurt dışına tekrar açtırdım. Aradan 2 hafta geçti ve tekrar bana sormadan yurt dışı aramalara kapatıldı. Daha sonra müdürlükten beni aradılar ve 300 TL ödersem tekrar açabileceklerini söylediler. İşin kısası bana vermiş oldukları hakkı şimdi parayla satmaya çalışıyorlar.

Yaşar 468 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar'ın Teşekkür Mesajı03 Temmuz 2015

    Bugün Türk Telekom'dan arayarak telefonumu tekrar Uluslar arası görüşmelere açtılar ve bir daha bilgim olmadan yurt dışı görüşmelere kapatmayacakları na dair söz verdiler. Sorunumla ilgilendikleri için ve beni mağdur etmedikleri için Türk Telekom'a teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sayın Yaşar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön