20 Şubat 2013 #1643089

Türk Telekom Sorunumu Çözmüyor!

Bugün sabahtan beri telefonumuz çalışmıyor ve burası bir işyeri. Telekom'a arıza kaydı bıraktık yetkililer geldiler yapmaya gönüllü olmayan bir tavırla hat çekilmesini ve bu işlemin bizim tarafımızdan yaptırılması gerektiğini söylediler. Görevlilerin sorumluluk sahası sadece içerisiymiş sorun bina içinde olduğu için hiç birşey yapmıyorlar ve şöylede bir lüksleri var 1 saati aşan arızalarla ilgilenmiyorlar. Doğru dürüst bir hizmet almamamıza rağmen her ay düzenli olarak faturamızı(çeşitli vergilerle süslenmiş olan)ödüyoruz. Türk Telekom özelleştirilmiş olmasına rağmen ilgisizlik sergiliyor olması şaşırtıcı.

Mehmet 43 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Şubat 2013

    19. 02. 2013 tarihinden beri telefonumuz çalışmıyor ve burası bir işyeri. Telekom'a arıza kaydı bıraktık yetkililer geldiler yapmaya gönüllü olmayan bir tavırla hat çekilmesini ve bu işlemin bizim tarafımızdan yaptırılması gerektiğini söylediler. Görevlilerin sorumluluk sahası sadece içerisiymiş sorun bina içinde olduğu için hiç birşey yapmıyorlar ve şöylede bir lüksleri var 1 saati aşan arızalarla ilgilenmiyorlar. Doğru dürüst bir hizmet almamamıza rağmen her ay düzenli olarak faturamızı(çeşitli vergilerle süslenmiş olan)ödüyoruz. Türk Telekom özelleştirilmiş olmasına rağmen ilgisizlik sergiliyor olması şaşırtıcı.

  • Mehmet22 Şubat 2013

    Sayın zeynep Hanım, Söylediğiniz gibi bize destek olunmadı ayrıca sorunumuza çözümde bulunamadı. Müşteriyi telefonla arayıp süslü sözler söylemek yeterli olmuyor.Ben benim hatam olmayan problemimi çözmek için elektrikçi çağırıp ayrıca masraf yaparak sorunumu kendim çözmek zorunda kaldım.Müşretinize göstermiş olduğunuz ilgi ve destek bumudur? Daha kalıcı ve etkili çözümler üretmeniz dileklerimle.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön