15 Ocak 2014

Türk Telekom Sorunumla İlgili Dönüş Yapmıyor!

2013 yılı mayıs ayında Türk Telekom tarafından kampanya bilgisi verilmek üzere aranmış olup 24 ay taahhütlü bir kampanya annem tarafından yanlışlıkla kabul edilmiş olup bu yanlış aramanın arkasından bir saat sonra çağrı merkezine yaptığımız itiraz sonucu yanlışlık olduğu belirtilerek iptal edilmiştir ve kabul görmüştür.


Telefon faturalarımız otomatik ödemeye bağlı olduğu için bu süre içinde iptalin gerçekleşmiş olduğunu düşündüğüm için hiçbir şekilde kontrol etmedim. 2013 aralık ayı içinde tarife değişikliği yapmayı düşündüğüm süre içinde bu durum ortaya çıktı ve bende itiraz ettim. Bu durumun düzeltilmesini istedim 4 defa kayıt yaptırdım hiç aranmadım bu taahhüdün iptalini istiyorum.

Güven 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sayın Güven Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön