05 Temmuz 2013

Türk Telekom Sorunlu Hat!

Telefon hattı bağlattırdım. Gecikmeli yapıldı. İnternet açtırayım dedim kaç gündür uğraşıyorum. 444 1 444 ve 444 0 375 arıyorum sonuç yok. Türk Telekom ofislerine gidiyorum sonuç yok. Bana denilen tek şey : en kısa zamanda arızanız giderilecektir oluyor. Modem takılı DSL ışığı yanmıyor. Günler sonra DSL ışığı yandı bu seferde telefon gitti. Ne çevir sesi var ne başka bir şey. DSL ışığı yandığı halde internette port hatası veriyor.

Oktay 60 Okunma

Cevaplar

  • Oktay05 Temmuz 2013

    Telefon hattını 17:00 saatlerinde düzeldi. Bu seferde internet gitti. İşin garip tarafı sabah 11 den beridir vardı internet. 6 saat açık kaldı internet ve şimdi yine yok

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön