24 Ocak 2014 #2251828

Türk Telekom Sorunlarla İlgilenmiyor!

10-15 gündür nette kopmalar(günde 8-10 defa) hızım da 10 da 8 yavaşlama oluyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum güncelledik netiniz de bir şey yok,sorununuz alt yapıdan kaynaklanıyor olabilir diyerek arıza kaydı oluşturuyorlar. Ama ne gelen var nede ilgilenen.


Bizlerin sayesinde milyarlar kazanıp sorunlarımıza ilgisiz kalmalarını hazmedemiyorum. Bende bir çözüm istiyorum,en kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesini ve mağdur edildiğim günlerin
tespit edilip faturamdan düşülmesini rica ediyorum.

Tezel 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön