23 Ekim 2013

Türk Telekom Sorun Çözmüyor!

Arıza kaydım yapılmasına ve sorunun 20 dakika içerisinde çözüleceği söylenmesine rağmen hiçbir işlem yapılmamış ve bana herhangi bir geri dönüşte bulunulmamıştır. Sürekli sıkıntı yaşanmasına rağmen bunların faturaya hiçbir şekilde yansıtılmamasını doğru bulmuyorum. Bu durumda abonelik ile ilgili yapmış olduğum 1 yıllık taahhüdün bu sorunlar yüzünden geçerli olmadığını düşünüyorum ve zararımın tazmin edilmesini talep ediyorum Türk Telekom'dan.

Erkam 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön