30 Nisan 2015

Türk Telekom Sokağımızda Hat Yok

Türkiye'nin başkenti Ankara'nın Mamak ilçesinde ikamet ediyorum. Bulunduğum sokakta telefon hattı bulunmadığından internet yada telefon hizmetlerinden faydalanamıyorum. Bulunduğum sokağın alt ve üst sokağında, arkamda ki ya da ön taraftaki sokaklarda telefon hattı mevcutken telefon kutusu bir sokak yanımda bulunurken vermiş olduğumuz dilekçeler ve başvurular doğrultusunda olumlu hiçbir netice alamayıp yaklaşık 7-8 aydır telefon hattının çekilmesini beklemekteyiz.


Türk Telekom'un TV de her yerde fiber internet reklamı yaparken buradan soruyorum benim sokağımda ADSL yok nerede bu fiber internet bizde görmek istiyoruz Sokağımıza telefon hattı çekmeyen Türk Telekom'a duyurulur!

Erdem 893 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Sayın Erdem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön