10 Şubat 2014 #2284447

Türk Telekom Sitemize Telefon ve İnternet Bağlantısı Yaptıramıyoruz!

Yeşil vadi sitesi 33 konut, 5 Bloktan oluşan Kocaeli ili Derince ilçesi Dumlupınar Mah. bulunan bir sitedir. Sitemiz 2012 yılında oturmaya başladık. Türk Telekom'a telefon ve internet bağlantısı için müracaat ettiğimizde apartmanlara kablo çekimi için alt yapı yapmamız istenildi.


8 ay kadar önce gerekli alt yapıyı yaptık ve tekrar müracaat ettik. Gelip kabloları çektiler ama 6 aydır santral getiremedikleri için insanlar abone olmamaktadır . Türk Telekom devletin olsa şimdiye bu hizmet çoktan gelmişti. Rekabetin bu kadar yoğun olduğu iletişim sektöründe bu kadar ilgisizlik güven kırıcı.Umarım firmanın yetkilileri konuyla ilgilenir.

Başar 83 Okunma

Cevaplar

  • Başar22 Mart 2014

    Aradan geçen 40 günde Hiçbir gelişme olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Başar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön