26 Ağustos 2013

Türk Telekom Sitemize Altyapı Hala Gelmiyor!

Yeni taşındığım evime ADSL bağlatmak istiyorum fakat burada altyapının olmadığını söylüyorlar. Binadaki tüm sistem hazır fakat Türk Telekom hizmet veremiyoruz diyor. Aynı binada bir tane daha var (B blok gibi düşünün). O binada internet mevcut fakat benim binamda internet hizmeti verilemiyor.

Telekom Müdürlüğüne başvurdum ama hala ne bir geri dönüş ne de başka bir eylem söz konusu. Geri dönüş yapacaklarını söylemişlerdi. Aynı anda yapılan binalar biri A-Blok biri B-blok ama bir blokta hizmet var diğerinde yok.

Apartmanımdaki komşular da internet bağlatmak istiyorlar ve hep aynı şey söyleniyor, üstü kapatılıyor. Evime internet bağlatmam gerekiyor işim gereği ama böyle sorumsuzluk olamaz.

Fevzi 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön