Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom Sim Kart Hattı Şebeke Sorunu

215
Ömer
Ömer 01 Şubat 19:15

Yaklaşık 3 hafta önce Türk Telekom hattına geçiş yaptım keşke geçmeseydim geçtiğimden beri şebekede sıkıntı yaşıyorum ve internetim hiç çekmiyor gibi bir şey sürekli kopmalar meydana geliyor. Faturalı hat olduğu için karşılıklı olarak hattın feshedilmesini istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
453
25 Ocak

Türk Telekom 'da Şebeke Sıkıntısı Yaşıyorum

Sürekli şebeke sıkıntısı yaşıyorum. Telefonum çekmiyor. Türk Telekom olan aynı yerde çalıştığım insanların telefonu çekerken benimki nasıl oluyor da çekmiyor anlayabilmiş değilim. Şehir merkezinde yaşıyorum. Aramalarım sürekli kesiliyor bu nedenle işimi yapamıyorum.

profile
119
08 Eylül 2022

Türk Telekom Şebeke Sıkıntıları Çözülmüyor

Bulunduğum yer ibnisina Gaziantep Şehir Hastanesi'nin yapıldığı yer ancak hala şebeke yok, hiçbir şekilde hat çekmiyor. Şaka gibi bir hizmet şikayet etsen sonuç yok gelip bakan yok koskoca Türk Telekom'a şikayet yazıyoruz. Şaka gibi en kısa sürede çözümlenmesini bekliyorum.

profile
642
15 Mayıs 2022

Türk Telekom İnternet Sorunu,Şikayetçiyim

İnternet sorunu internetim iyi çekmiyor internet sıkıntı var. Türk Telekom'un buna bir çare bulmasını istiyorum. Yani yaklaşık kaç yıldır kullanıyorum ama bazı yerlerde iyi çekmiyor ve şimdi evinde de iyi çekmiyor internete giriyorum şebeke sıkıntısı oluyor ondan sonra bir menüye giremiyorum interne...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .