27 Ağustos 2013 #1977219

Türk Telekom Şikayetimle İlgilenmiyor!

Türk Telekom'un kullanmış olduğum TTNET interneti aboneli ile ilgili daha önce şikayet kayıdımı Call Center'i arayak bildirdim. Bu bildirimi yapmanın üzerinden yaklaşık olarak 1.5 -2 ay arası bir zaman geçti ve tarafıma şikayet ile ilgili herhangi bir dönüş olmadı.


TTNET aboneliğimi tamamen iptal ettirdim. İptal işlemlerinde tekrar yeni şikayet kayıdım açılarak tarafımıza dönüş yapılmasını istedim ve dönüş olmadı. Yapmış olduğum şikayetim hakkımda tarafıma dönüş beklemekteyim. Kullanmadığım TTNET aboneliğine ücret ödemek istememekteyim. Ücret hakkında şikayetimi bildirmek isterim.

Onur 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön