18 Mart 2013

Türk Telekom Şikayetimi Cevap Vermiyorlar!

Haziran 2012'de taşınma dolayısı ile 0312241**** nolu telefonumu kapattırdım. Telekom'dan arayıp "hattınızı donduralım, kapatma kararınızı değiştirirseniz eski telefon numaranız başkasına gitmesin" dediler. Bende kabul ettim. Bana hiçbir şekilde dondurma işlemi bittikten sonra hattınız otomatik olarak yeniden açılacak demediler.


Altı ay sonra hattım otomatik olarak açılmış. Taşındığım eve telefon bağladılar yani. Ben Telekom a gidip tekrar hattımı kapattırmak zorunda kaldım. Ama bu arada bana iki tane fatura gönderdiler. Faturaları ödememem gerektiğin dair şikayette bulundum. Şikayetime hiçbir dönüşte bulunmadılar. TT'de başvuruda bulunacak bir muhatap bulamıyorum.

Ali 224 Okunma

Cevaplar

 • Ali13 Ağustos 2013

  Türk Telekom şikayetime konu olan konuşma kayıtlarını bana dinletecekti. Ancak hiçbir dönüş olmadı. Türk Telekom taşınma dolayısı ile kapattığım hattımı 6 ay sonra tekrar kullanıma açmış ve bana iki tane fatura göndermiştir. Türk Telekom yaptığı bu işlemde tamamen haksızdır. Gönderdiği faturaları iptal etmediği gibi ödenmediği için faiz işletmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın Ali Galip Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

 • Ali01 Nisan 2013

  Türk Telekom'dan şikayetimle ilgili dönüş oldu ama sorun hala çözülmüş değil. Şikayetime neden olan kayıtların tekrar dinlenip bana dönüş yapacaklarını söylediler. 10 gün oldu hala dönüş yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

  Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön