07 Nisan 2015 #3163465

Türk Telekom Şikayete Tatmin Edici Cevap Alamadım!

11 Ekim 2014 09:11 tarihli 2742822 numaralı şikayetime halen tatmin edici bir yanıt alamadım maalesef. Türk Telekom'u şikayet ediyorum. Firmanın vermiş olduğu otomatik cevapların cevap olarak kabul edilmemesi konusunda bir geliştirmeleri olmalı.


Türk Telekom'a ise;
Evet halen beklemedeyiz. Halen evime sokağın karşısındaki kutudan hat çekilmemiş durumda. En son Ekim ayında talimat verilmişti. Bu daireye taşınalı 1.5 sene oldu neredeyse. Apartmanın karşısına yeni apartman diktiler, dairelerine yerleşenler var. Yoldan karşıya kazı yapıp hattı getirmeleri bu kadar uzun sürmemeliydi.

Ali 113 Okunma

Cevaplar

  • Ali10 Nisan 2015

    Firmanın vermiş olduğu otomatik cevapların cevap olarak kabul edilmemesi konusunda bir geliştirmeleri olmalı. Bu cümleyi şikayetvar sistemini şikayet etmek için yazmıştım ancak. Şikayetvar ve Türk Telekom'u şikayet ediyorum cümlesinde editasyon yapma ihtiyacı duyulmuş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön