02 Mayıs 2014

Türk Telekom Şikayet Çözmede Sınıfta Kaldı!

Bu çözümde Türk Telekom sınıfta kalmıştır. Onayımız olmadan açılmamasını söylediğimiz halde açılmış olan telefonun akıbetini anlamak için en az 3 defa Türk Telekom'a uğradık. Hala mesaj geldiğini görünce 4. defa sonra tekrar (4. defa) uğradığımızda hala kapatmadıklarını anlamış olduk. Bu onların hatası olduğunu söylediğimiz halde ve de şikayetimizi defalarca ilettiğimiz halde bize faturaları ödeme dışında bir çözüm üretmediler. Bu sorunu bu şekilde çözdükleri için onları tebrik ederiz.

Nuri 152 Okunma

Cevaplar

  • Nuri13 Mayıs 2014

    Yukarda cozum surecini değerlendirmemiz istendi. Bu değerlendirme tamamen samimi olarak yapılmıştır. Umarım abonelerin sikayetlerini değerlendiren ve bu konuda cozum önerileri sunan personel anlamlı bir şekilde uyarılır, uyarılır ki baskasının canını yakmasın. Ancak o zaman sizin de samimi oldugunuza inanırız.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın Nuri Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön