26 Ekim 2016 #6776482

Türk Telekom Ses Kaydını Dinlemeyi Reddediyor

Türk Telekom ev internetimi Ağustos ayında bayiye ıslak imza verip, gerekli tüm işlemleri yaparak kapattım. 22 Ağustos 2016 14:40-15.00 arasında da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp e*** hanım ile görüştüm. E** hanım ıslak imzanın ulaştığını teyit etti. Ev internetimin 7 gün içinde kapanacağını belirtti. Ancak 2 ay sonra internet hattımın kapanmadığını sürpriz bir şekilde gelen faturalarla öğrendim. 82+82+46 TL toplam 210 TL fatura ödedim. Neden diye sorduğumda; ıslak imzanız ulaşmamış, bu nedenle iptal talebiniz gerçekleşmemiş dediler.


Yukarıda belirtilen tarihte yaptığım konuşmayı ve ıslak imzanız ulaştı ses kaydını dinlemelerini istedim. Defalarca aradım bu ses kaydını dinleyin diye. Yok böyle bir ses kaydı dediler. Çok net, yukarıda tarihi belirtiyorum, saati belirtiyorum, konuştuğum kişinin ismini belirtiyorum. Islak imzanız ulaştı diye verilen teyidi belirtiyorum. Yardım.

Serdar 135 Okunma

Cevaplar

  • Serdar03 Kasım 2016

    Türk Telekom bu şikayete yorum bile yapamıyor. Size dönüş yapacağız diye rutin bir yazı bile yazamıyor. İnkar edecek bile halleri yok. Anladınız siz:)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön