25 Şubat 2013 #1652892

Türk Telekom Şehir Merkezinde 4 Aydır Telefon Hattı Bağlanamadı!

Bursa'da şehrin en merkezi bölgesinde yeni bir binada oturmaktayım ve Telekom basit bir telefon hattını 4 aydır bağlayamadı. Neden olarak Telekom'un Alt yapı hizmetlerinin parasal nedenlerden dolayı yavaş yapılması???


Tv'lerde günlerce dönen reklamlara ödenen paradan sonra verilmesi gereken bir hizmet için para bulamamak nasıl bir hizmet anlayışıdır. Asfalt yapılmamış bir yerde sadece 2 metre kazı yapılacak. Ağır ve hantal yapısını reklam ile bozmaya çalışmak yerine iş yapılması gerekli. Hiçbir şekilde yetkili birine ulaşılmıyor verilen numaraları açan yok. Herkes zaman veremeyiz kimbilir ne zaman gelirler şekilde yuvarlak konuşuyor.


Aylar geçti artık bir tarih verilsin.

Tansu 210 Okunma

Cevaplar

  • Tansu04 Mart 2013

    Yaklaşık 4 ay önce nakil için başvurumda numaramın mümkün olabildiğince kolay bir numara olması için talepte bulundum ve bu telefonumu yeni açacağım şirket için bir kaç ay sonra kullanacağımı belirterek eski hattımı nakil ettirdim. Binada bulunmayan ana hat nedeniyle tam 4 ay bir çok yere ve sayısız kez şikayet etmeme rağmen sonunda 4 ay bekleleyerek hattım çekildi. Evime bağlantı için aradığımda tam 4 ay beklediğim 0224 413 00 27 numaralı telefonun iptal edilerek başka bir firmaya verildiğini öğrendim. 4 ay süre zarfında firma açılış işlemlerimi tamamladım ve kartvizitlerimde bile bu numara mevcutken benim onayım olmadan nasıl numara başkasına verilir kabul edilir bir şey değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Tansu Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön