16 Eylül 2013 #2014822

Türk Telekom Şebeke Kutusunda yer Yokmuş Telefon Kullanamıyorum!

Eskişehir İki Eylül Türk Telekom Müdürlüğü'ne 1 hafta önce, 09.09.2013 tarihinde gittim, son durumu öğrendim ve eğer hala telefon nakil işlemim yapılmayacaksa genel müdürlüğe şikayet edeceğimi bildirdim.


Görüştüğüm kişiler bana 1 hafta daha bekleyin sizin sorununuz büyük bir problem değil bu sebeple ödenek çıkmasını beklemek zorunda değiliz, 16.09.2013 tarihine kadar yapamazsak o zaman şikayetinizi sunarsınız dediler. Bu tarihe kadar ne gelen var ne de arayan. Bu işgüzarlık canıma tak etti. İlgili birimlere şikayetlerimi iletirseniz çok sevinirim, Saygılar.

Gürhan 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Gürhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

  • Gürhan16 Eylül 2013

    Öncelikle ismim Gürhan.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön