07 Şubat 2014 #2282686

Türk Telekom Şebeke Kutusu Bağlanmadı!

2013 Ağustos ayından bu yana yapmış olduğum internet başvurularım oturduğum binanın yeni ve Türk Telekom şebeke kutusunun apartman girişinde olmadığından ötürü yapılamamaktadır.Bir çok kez telefonla ve mail ile gerekli bilgilendirmeyi yapmama rağmen Türk Telekom yetkililerinin konu ile ilgilenmeyip bu durum ile ilgili de gerekli açıklama tarafıma yapılmamıştır.


Şişli ilçesinde oturup internet bağlantımın sağlanamamasının mantıklı bir açıklaması olacağını düşünerek, gerekli bilgilendirmenin tarafıma sağlanmasını ve mağduriyetimin acilen artık çözülmesini rica ederim.

Uğur 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Uğur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön