12 Eylül 2013 #2007577

Türk Telekom Şebeke Çekmiyorlar!

0224 250 ****Numarayla bursa da hizmet alıyordum! 4 ay önce İstanbul esenyurt örnek mahallesi Erzurum kongre caddesi no 15 kat 4 taşındım. Avcılar Türk Telekom müdürlüğüne gittim. Bursa da kullandığım telefon numarasını iptal edeceğim yerine yeni numara alıp telefon bağlantımın çekilmesini istedim. Oturduğum bina yeni yapıldığı için şebeke hattı çekilmesi gerektiğini söylediler.


Oturduğum binanın yanındaki apartmanda şebeke var ama benim oturduğum binada şebeke yok ! Bana Avcılar Türk Telekom müdürlüğü 2 ay içinde telefon aboneliğimi açık olması gerektiğini her ay abone parasını ödeyerek 2 ay içinde şebeke çekmeye geleceklerini söylediler, 4 aydır şebeke çekmeye gelen olmadı, şebeke çekmiyorlar.

Erol 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Erol Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön