20 Aralık 2013

Türk Telekom Şebeke Çekimi!

Ankara Sincan'da ikamet etmekteyim. Oturduğum bina yeni bir bina ancak taşınalı 1 yılı aşkın bir süre oldu. Telekom'a gerekli başvurumuzu yapıp, dilekçemizi verdik. Merkezi bir yerde oturuyor sayılmamıza rağmen hala bize bir telefon-internet hattı çekilemedi. Ankastre kutusunun koyulması gerekiyormuş, ama ne gelen var ne giden. Bu kadar zor mu bu iş. Etrafımızdaki binalarda internet olmasına rağmen biz 1 yıldır beklemekteyiz.


Sözde Telekom'un haberleşme ağının sarmadığı ulaşmadığı yer yokmuş ama oyalamaktan başka bir şey yaptıkları yok. Artık çok bunaldık bu durumdan. Lütfen sorunumuza bir çözüm yolu gösterin.

Atiye 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2013

    Sayın Atiye Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön