10 Şubat 2014 #2284729

Türk Telekom Sarkan Kabloları Düzeltmediği İçin Hizmet Alamıyorum!

Burası Şanlıurfa/Siverek/Taşlı Köyü.Daha evvel bu görüntülerin aynısını,kablolar kopmadan önceki hallerini iletmiş,acilen önlem alınması gerektiğini belirtmiştim.Aradan geçen haftalarca zamanda kaçınılmaz olan şey olmuş,kablolar kopmuş ve bazı kısımlar çoluk çocuğun erişebileceği kadar alçakta olduğundan dolayı yerlerde sürünmeye başlamıştır.


Daha önce 1 ay 23 gün süren sorun giderme süresi bu kez ne kadar sürecektir? Yine geçici çözümlerle,elektrik bantlarıyla mı geçiştirilecektir?Ben internet hizmetimi başka bir şirketten alıyorum ve sizin sorumsuzluğunuz yüzünden kullanmadan para ödüyorum.Zararımı kim karşılayacak? Halen süren taahhütümü Türk Telekom'a güvenerek kabul ettim.

Alparslan 46 Okunma

Cevaplar

  • Alparslan13 Şubat 2014

    Sizin yapacağınız işe ...

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Alparslan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön