23 Eylül 2013 #2025161

Türk Telekom Saha Personeli Telefon Hattımı Aktif Hale Getirmiyor!

Polat O. adına kayıtlı telefonumu 04.09.2013'te yapmış olduğum Batman merkezden Siirt merkeze nakil müracaatım 07.09.2013 tarihinde gerçekleşmiş olmasına rağmen Türk Telekom saha elemanlarının umursamazlığı yüzünden bir türlü telefonum aktif hale gelememekte ve D-Smart Net internetim aktif olamamaktadır.


21.09.2013 bugünün tarihi ve ben hala D-Smart Net intermetimi kullanamamaktayım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.


TTNET ve D-Smart Net arasındaki çekişmeden internetimin bağlanmaması için yavaşlatıldı diye şeyler geldi kulağıma ama ben bunlara inanmak istemiyorum. Gereğini en kısa sürede gerçekleştireceğinize inanıyorum.

Murat 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Murat,Bey Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön