17 Ekim 2016 #6691603

Türk Telekom Saha Ekipleri Duyarsızlığı

Bugün sabah saat 8 ile 13 arasında nakil işlemi için randevu veriyorsunuz pazartesi ya da salı gününden alıyoruz. Bunu da neyse dün saat 4 ila 4:30 arasında ben Türk Telekom müşteri hizmetlerini arıyorum. Ekstra dan bilgi veriyorum evde insan olacak ekipleri bekleyen site güvenliğine haber veriyorum filan ve özellikle telefonda belirtmiş olmama rağmen cep telefonumu kullanamadığımı mesai saatleri içinde sağ olsun gelen ekibiniz dümenden çaldırıp muhite siteye uğramadan telefonu açmadık diye bizi geçmişler.


o zaman ben dün sizi niye aradım? Ve tutun ki ben sağır ve dilsizim ve o an telefona erişimim yok. Ekipler o kapı ziline basması ya da site güvenliğine haber vermesi bu kadar mı zor ama tabi ay sonu paranızı istiyorsunuz ama kullanmadığım net. Mağdur ettiğiniz her konuda daha evveliyatı da var sizden çektiğim yargı yoluna başvuracağım yeter artık kafanıza göre iş yapıyorsunuz!

Eftal 167 Okunma

Cevaplar

  • Eftal20 Ekim 2016

    Merhabalar Geçtiğimiz hafta cuma gelmesi gereken TTNET saha ekipleri gelmedikleri gibi nakili de cumartesi ye attılar cumartesi bekledik yine gelmediler tabi bu arada tonla TTNET ilr telefon trafiğimiz oldu bizde kendi üzerimdeki 3 yıldır kullandığım hattı kapattırdık. Nişanlımın üzerine yeni hat açtırdık onu gelip kurduk dediler telefon panosundan daireye elektrikçiniz yapacak ayarı dediler elektrikçimiz yaptı bağlantıyı sinyal test ettik kablolar sağlam fakat sizin saha ekiplerinin yaptığı bağlantı çalışmıyor ve üstüne sizi arıyoruz arıza kaydı açıyorsunuz böyle üstün körü hizmet verip hiçbir kimseyi mağdur etmeye hakkınız yok kaldı ki bir de otomatik mesaj atıyorsunuz ya arkadaş biz siz gelip nakil yapacaksınız diye mağazamızı açmıyoruz soruyorum 4 gün evde beklettiniz ve işletmemizi açamadık sorun sizden kaynaklı zararımı kim ödeyecek bu konuyu mahkemeye taşımak üzere avukatıma başvurdum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön