11 Mayıs 2013 #1791339

Türk Telekom Saha Dolapları Çok Eski!

Benim Genç İnternet adında internet cafem mevcut. Bulunduğum güzergahta internet saha dolapları çok eski vede interneti çok yavaş daha önce dilekçe vermeme rağmen henüz olumlu bir cevap alamamaktayım. Türk telekom müşteri hizmetlerindeki çalışanlar ellerinden birşey gelmediğini ifade ediyorlar. Benim bulunduğum güzergahta 2 adet internet cafe 1 adet sağlık ocağı 2 adet eczane 1 adet milli eğitime bağlı okul bulunmaktadır. Ben bunların hepsinden tek tek imza toplayarak dilekçe halinde Türk telekom müdürlüğüne saha dolaplarının değiştirilip fiber internete geçmesi istedim.

Abdullah 210 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah12 Kasım 2014

    bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı bu zamana kadar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön