13 Aralık 2013

Türk Telekom Sabit Hat ve İnternet Transferi Yapamadı!

Aynı site içerisinde yeni bir binaya taşındım. Sabit telefon hattı ve internetimin transferini talep ettim. Altyapı yetersizliğinden transfer yapılamadığını bildirdi. Altyapı için başvurdum. Düzce Türk Telekom müdürlüğünü aradım, altyapı için ödenek olmadığını, ödeneğin ne zaman geleceğinin belli olmadığını söylediler. Altyapıyı kendi imkanlarımla oluşturup, Türk Telekom'u aradım.


Detayları telefonda anlattım. 10'larca kez şikayet bildirdim. Onlarca şikayet takip referans numaram oldu. Daha sonra transfer aktarım için randevu tarihi verildi. Bu tarihte de gelen giden olmadı. Şimdi ise en kısa zamanda gelineceği söyleniyor.Tarih verilmiyor artık. Kullanmadığım internet ve telefona fatura ödüyorum.

Hüseyin 200 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Hüseyin Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön