23 Mart 2013 #1703207

Türk Telekom Rutin Arızalar Mağdur Ediyor!

Yaklaşık 5 ay önce işyerimize Türk Telekom/Ttnet çalışanları gelip binamızın komple fiber sisteme geçeceğini söylediler. Sonraki süreçte fiber sisteme geçtik geçmesine ama her hafta rutin olarak arıza yaşamaya ve haftanın 1 iş gününü maddi ve manevi kaybetmeye başladık. Yaptığımız işte internet ve telefon olmazsa olmazıdır. Fiber sistemde internet ve telefon tek bir cihaza bağlı olduğu için ikisinde birden sorun yaşamış oluyoruz.


Müşteriler aramaz oluyor sonra bir bakıyoruz ki meğer hatlar gitmiş telefon çalışmıyormuş. Normal sıradan bir günde birden internetimiz gidiyor. Bakıyoruz ki telefonda beraberinde gitmiş.
Aylardır bu şekilde her hafta 1 iş gününü maddi manevi kaybetmekten bıktık.

Fırat 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön