02 Nisan 2013 #1720963

Türk Telekom Reklamlar Boşa Yardım İçin Muhatap Bulunmuyor!

TTNet fiber internet almak istedim. Bulunduğum yerde fiber internet olduğu, ancak binamızda kutusu olmadığı için kutu konulması gerektiği söylendi. Müşteri hizmetlerini aradım bana İlçenin Türk Telekom Müdürlüğünü tarif ettiler, İlçe Telekom bir çözüm üretemedi ve İlçenin bağlı olduğu İl Merkezini tarif ettiler. İl merkezini aradığımda telefona bakan yok. Bizim binamızın yanındaki sitede fiber internet var, 2 yıl önce taşındığım binanın devamı niteliğinde olan ve 2 ay önce tamamlanarak taşınılan binanın fiber internet için planlamaya alındığı ve binaya kutu takılacağını öğrendim. Konum olarak bizim binanın atlanarak 2 aylık binaya fiber internet kutusunun konulmasına anlam veremiyorum.

Şahin 149 Okunma

Cevaplar

  • Şahin07 Temmuz 2013

    Emine hamın benim arkadaşım yeni ev aldı ve iki günde kutuyu binasına taktırdı. Konu birilerinin tavassutuna dayalı bir konu. Gönder müfettişini ispatlayayım.

  • Şahin16 Nisan 2013

    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Siteniz süper ve başarılarınızın devamını diliyorum. Türk Telekom gerçekten reklam yaptığı gibi bir kurum değil, sizlerin şikayetimi ilettikten sonra beni aradılar, ilgili birimlere konuyu aktaracaklarını söylediler, ancak bu kurumun çözüm üretememesinden dolayı daha pahalıya internet almak zorunda kaldım, şu anda İzmir iline özel fiber internet kampanyası var (sınırsız 39 tl), ancak ben normal internet (61 tl) almak zorunda bırakıldığım için mağdur edildim ve mağduriyetimin tek sorumlusu bu reklamcı Türk Telekomdur. Sizin nezdinizde bu kurumu tekrar kınıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Şahin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön