18 Ekim 2016 #6712738

Türk Telekom Randevu Verip Gelmeyen Ekip

İnternetimi nakil ettirmek için 3 Ekim'de TTNET'i aradım. Bana nakil işlemi için geleceklerini söylediler ve 4-5 gün sonra geldiler ama ortada internet yok. Gelen ekip internetin 24 saat saat içinde geleceğini söyledi, tabi biz bekledik. 48 saat baktık geleceği yok netin.


Aradım 4440375'i bir daha ayın 13 'üne randevu verdiler ekip gelecek diye. İşyerine gitmedim, șu interneti halledeyim diye ama ne gelen var, ne giden. Neyse yine aradım, bu sefer ayın 20' sine gün verdiler. Saçma bir güne. Aradım dedim aradaki fark çok fazla ben sırf işe gitmedim falan 17 'sine gün verdiler. 17 'sinde mesaj attılar randevunuz bugüne hatırlatırız diye. Bana hatırlattılar, kendileri unuttular. Neyse bugün geleceklerdi diye aradım, yine 3 gün sonraya gün veriyor. Parayı da hemen isterler. Nakile gelince yok, nakide gelince aslan kesiliyorlar. Vallahi diyecek başka bir şey bulamıyorum.

Eren 198 Okunma

Cevaplar

  • Eren19 Ekim 2016

    Daha önce bir șikayet yazmıştım. Șimdi devam ediyorum herhalde biraz ders alırsam roman falan yazarım. Ben 3ekimde nakil başvurusu yaptım 10 Ekim'e randevu verip gelmediler 14 Ekim'e atılar yine gelmediler 17 ekime attılar yine gelmediler sonra aradım utanmadan 20 ekime randevu veriyorlar buraya şikayet yazdım mesaj attılar biz sizi bilgilendircez altyapı sorunu falan sonra bekledim ararlar aramadılar. Gidin kardeşim yapamıyorsanız bu işi satışa gelince her yerde bi TTNET var ama hizmete gelince kimse yok ortada bir de utanmadan nakil parası isticekler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön