27 Eylül 2013

Türk Telekom Randevu Verip Gelmedi!

25 Eylül tarihinde Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak , talep etmiş olduğum nakil için 27.09.2013 tarihinde , öğleden önce evde bulunmam şartı ile randevu oluşturuldu. İşimizi gücümüzü bırakıp saat 13'e kadar evde beklememe rağmen ne gelen bir ekip nede arayan bilgi veren bir temsilci yok maalesef.

Şimdi bu müşterisinin zamanını boşa çalan ve o boş zamanı alabilmek için iş yerini bırakıp evde bekleyen birisinin hakkı nasıl ödenecek ? İnanıyorum ki bu mesajdan sonra bir özür telefonu gelecek ve tekrardan randevu istenecek , fakat ben bir daha işimi bırakıp evde 4 saat bekleyecek durumda değilim. Bu mesajı okuyan sayın yetkili şimdi benim bu derdimi nasıl çözeceksiniz sabırsızlanıyorum.

Barış 232 Okunma

Cevaplar

  • Barış28 Eylül 2013

    Dün akşam beni bir yetkili buraya verdiğim şikayet nedeni ile aradı ve bana bugün öğlene kadar ekiplerin geleceğine dair bir söz verdi , bende bir kez daha işimi aksatarak evde bekledim.Tabi sonuç hepimizin malumu , ne gelen var ne arayan , gelde bu firma ile mahkemelik olma , gelde bu firmanın müşterisi ol. Yaşadığımız ülke türkiye olunca , bu gibi kaliteden zerre nasip almamış firmalar , müşteriyi elinde oyuncak yapıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Barış Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön