29 Mart 2013 #1711909

Türk Telekom Rahatsız Edilmek İstemiyorum!

444 0 375 No'lu müşteri hizmetleri numaranız hattımı kapattırdığımdan bu yana her gün cep telefonumu arayıp sayın müşterimiz görüşmelerimiz kalite standardı vs.vs.vs. yaklaşık 5-6 kez tekrarlanıyor daha doğrusu saymadım ben kapatana kadar devam eden bir bant kaydından bahsediyorum. Bugün de aynı şekilde tekrar arandım madem müsait müşteri temsilciniz yok, ya aramayın, yada müsait olduğunda arayın her gün bu şekilde rahatsız edilmek sanırım bir tek beni rahatsız etmiyordur.

Burak 14 Okunma

Cevaplar

 • Burak02 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. Derken neyi kastediyorsunuz hangi müşterinizle görüştünüz?

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön