02 Kasım 2016

Türk Telekom Port Sorunundan Dolayı Hizmet Alamama!

TTNET, V** S***, T*** S***, T***.

Yukarıda sıraladığım firmalara evde internet için tek tek başvuru yaptım fakat hepside boşta port olmadığı için şu anda hizmet verilememektedir diye dönüş yaptı. Konuyla ilgili Türk Telekom ile irtibat kurmak gerektiği söylendi. Türk Telekom ofisine giderek durumu izah edip gerekli işlemin yapılmasınını rica ettim ve telefon numaram alındı sizi arayacağız denildi fakat arayan olmadı.

Bunun üzerine defalarca Türk Telekom internet sitesi üzerinden talepte bulunmama rağmen herhangi bir dönüş yine olmadı. Bu sebeple Türk Telekom internet sitesi üzerinden şikayet kaydı oluşturdum ne mail yoluyla ne de GSM yoluyla herhangi bilgilendirme yapılmadı. Bir vatandaş olarak tavsiyem; 'Kullanıcı Hakları Bildirgesi' ni okumanız.
Sorun yine çözülmez ise yasal yollara başvuracağım.

Muhammet 356 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet24 Ocak 2017

  6 ay önce il müdürlüğüne gitmiştim, daha sonra buraya şikayet kaydı oluşturmuştum. 6 aylık süreçte uygun portu sağlayamayan, velhasıl sağlamamak için direnen bu denli köklü şirkete teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla, portsuz

 • Muhammet16 Aralık 2016

  Önce BİMER'den daha sonra BTK aracılığı ile kayıt oluşturdum sonuç; Port takmak için mevcut imkanları yokmuş. Bu şirket sürekli zarar ediyor da biz mi bilmiyoruz.

 • Muhammet02 Aralık 2016

  Sorunum hâlâ devam ediyor.

 • Muhammet08 Kasım 2016

  Arayan soran yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön