03 Haziran 2015

Türk Telekom Port Sorunu!

Ben İstanbul Sancaktepe Sefa mh. Kotku CD. 17/7 adresinde ikamet etmekteyim. Türk Telekom Santralde port ful dolu olduğundan dolayı alt yapı mevcut değil deniliyor. Bu semtten talep olmasına rağmen genel müdürlük üstüne düşmemekte bu şekilde santralden bilgi aldım. Üyeliğim olmasına rağmen internet kullanımından faydalanamıyorum. Gereğinin en kısa sürede yapılmasını istiyorum.

Hüseyin 491 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin10 Haziran 2015

  Ben İstanbul Sancaktepe Sefa mahallesi kotku CD. 17/7 adresinde ikamet etmekteyim. Bulunduğum adreste santralde port sorunu olduğu merkezden cevabını aldım. Ve yetkililer bu sorunu çözdüklerini bana ilettiler. Fakat sistemden herhangi bir sıkıntı görünmediği için yeniden mağdur durumda kaldım. Port sorunu sistemde gözükmüyor fakat santralden bağlantı sağlayamıyorlar. Bu yüzden internet bağlantısı yapılamıyor. 2015 yılında 4g çağında hala ADSL sorunu yaşadığım için sizin adınıza ben utanıyorum. Umarım gerçekten sorunu çözmek için küçükte olsa bir gayret gösterirsiniz.

 • Hüseyin08 Haziran 2015

  Sorun hala çözülmedi. Sistem üzerinden sıkıntı olmadığı gözüküyor fakat santralde hala port sorunu var. Bu yüzden bağlantı sağlayamıyorum. Gerçekten utanç verici.

 • Hüseyin03 Haziran 2015

  Biraz gecikmeli olsa da gereken çalışma için teşekkür ederim. şikayetvar.com ekibinede bir teşekkürü borç bilirim. Gerçekten büyük bir saygıyo hak ediyor. Bu zamana kadar firmalarla yaşamış olduğum sorunlarda beni cevapsız bırakmadığı için. Teşekkürler şikayetvar.com ekibi

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2015

  Sayın Hüseyin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön