19 Eylül 2013 #2020465

Türk Telekom Personeli Bilgiden Yoksun!

Yukarı Dudullu Keresteciler sitesi içinde bulunan Türk Telekom ofisine internet iptali için gittim, fakat ne kadar bilgiden yoksun personel varsa burada toplanmış. İnterneti kapatamıyorlar.


Bir şey soruyoruz bilmiyorlar. 1 saatte toplam 5 müşteriye baktılar çok yavaş çalışıyorlar. Arkalara gidiyorlar. 15 dakika yoklar gelmiyorlar.


Müşteriye hiç ilgi yok sıfır ilgi. Bayanlar çok tembel, müdür yatıyor. Yok mu bunları denetleyen yetkili? İşimizi göremeyeceksek ne diye Telekom'la çalışalım? Telefonu da kapatacağım.

Sunay 45 Okunma

Cevaplar

  • Sunay23 Eylül 2013

    çözünüz tarafıma ulaşmamıştır

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön