Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Türk Telekom Paket Değişikliği Ve Yalan Beyan

Kubilay
22 Nisan 20:55
587

Türk Telekom evde internet paket değişimi için saat 13.41'de arandım, beni 24mbps olan pakete geçişimi sağladılar, ancak ben özellikle şu soruyu sordum. "ADSL modemim var modem değiştirmem gerekiyor mu? " Müşteri temsilcisi arkadaş ise "Hayır, mevcut modeminizle kullanıma devam edebilirsiniz" dedi. Ancak eve geldiğimde internetim olmadığını gördüm. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım paket değişikliği talebinde bulundum. Paketim değişti ancak internetim hala gelmedi. Her işlemi kayıt altına alıyorsunuz ya... Konuşmalarımı kayıt altına aldıysanız, çalışma arkadaşınızın yalan beyan yapmış olduğu aşikardır ve ben internetten işlerimi halledemiyorum, mağdur oluyorum, ayrıca zarar ediyorum. İnternetimin hemen gelmesini ve zararımın karşılanmasını istiyorum. Ayrıca beni 13.41'de arayan müşteri temsilcini "Yalan Beyan" yapmış olduğu için şikayet etmek istiyorum.

Türk Telekom Paket Değişikliği Ve Yalan Beyan
Kubilay
23 Nisan 00:26

Kaç saat oldu internet yok, fatura geç ödense çatır çatır alırsınız. Sonra da orada burda müşteri memnuniyeti dersiniz. Böyle mi adil şirket oluyorsunuz? Kaş saattir internetim yok, fatura zamanı geldiğinde kullanmadığım interneti ödemek zorunda bırakıyorsunuz.

Kubilay
23 Nisan 10:07

Müşteri temsilcisini beni mağdur ettiği için şikayet ettim. Sonuç olarak gerekli yerlere bildirim yapılmış... Çok inandırıcı oldu gerçekten. İlk fırsatta TTNET'ten kurtulacağım. İyi firma diyoruz, güveniyoruz. Sonuç insanların güvenini sarsıyorsunuz. Bağlı olduğum internet evimde belki 15 yıldır var. 15 yıllık müşterinizi bile mağdur ediyorsunuz. Yazık.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Nur

Bende aynı sorunu yaşıyorum sorununuz çözülürse bilgilendirir misiniz lütfen

Kubilay

15dk- 24 saat arasında geçiş yapılacağı söyleniyor. O beni arayan arkadaşı da şikayet ettim. Üç kuruş para için insanları mağdur ediyorlar. Çok yazık.

Türk Telekom Modem Şikayetleri

Türk Telekom Ve Taşeronlarının İşini Yapmaması

Ömer
04 Kasım 2023 20:41
1.031

Türk Telekom'un Verdiği TP-Link Modem İnternette Problemler Yaratıyor

Mustafa
17 Haziran 11:19
153
Tüm Türk Telekom Modem Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz