26 Ekim 2016 #6769564

Türk Telekom Paket Bakiyesi Olmasına Rağmen Paketi Uzatmama ve Hesaptaki Parayı Boşaltma

Hattıma 9333 numaranızdan 22 Ekim saat 16.51 tarihi itibariyle SMS ile hattımda 21 TL var ise ertesi gün büyük fırsat 1 GB paketimin yenileceğine dair bir SMS aldım. O tarih itibariyle hattımda yeterli bakiye mevcuttu. Ekte SMS resmini bulabilirsiniz. Sabah kontrol ettiğimde hattımın paketinin yenilenmediği ve paket olmadığı için gece internet kullanım bedeli olarak 22 TL olan bakiyemin tarafınızdan bitirildiğini gördüm. Hattımda 22 TL varken bana atılan SMS'te yazdığınız gibi hattımı yenilemek yerine paketi yenilemeyerek gece internet kullanımı olarak 22 TL'yi boşaltmış durumdasınız. İnternet sitenizdeki tüketici şikayetleri formunuz çalışmadığından size şikayetimi oradan iletemiyorum. Müşteri temsilcileriniz de sonra tekrar arayın diye konuyu geçiştiriyorlar.
Yaşadığım mağduriyetin giderilmesi ile ilgili bana net bir bilgi verilmesini talep ediyorum.

Evren 176 Okunma

Cevaplar

  • Evren12 Kasım 2016

    20. günde tekrar aramam ile şikayetimi ariza kayfi olarak actilar ve bir gün sonra hattıma paket yukelmesini yaptilat. Bu is bu kadar zorlu olmamaliydi. Bubarada müşteri hizmetleri için 4. Menuye girip sesli mesajin sonunda soyledigi gibi 0 a basınca hemen geliyor beklemiyorsunuz.

  • Evren10 Kasım 2016

    şikayeti turk Telekom'a ileteli 18 gün oldu. Arada arayıp durumu sormama rağmen halen bir gelisme yok. bugün aradığımda şikayet için yeni bir kayıt actigini iletti yeni temsilci. Daha önceki şikayet ve mağduriyetimin kayitlarda olduğunu da söyledi hatta bana gelen SMS bile duruyormus. 48 saat içinde doneriz dedi. gerçekten çok kurumsalsiniz Türk Telekom!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön