09 Ekim 2015

Türk Telekom Otomatik Talimat Hatası ve Verilen Cevap!

Sanıyorum 6 ay kadar önce otomatik talimat veremediğim için 1-43433293591 numaralı bir şikayet talebi oluşturmuştum. Kısacası sorunum şuydu. Kredi artı bilgilerimle bir talimat oluşturamıyorum. Oluşturmak istediğimde "Girmiş olduğunuz bilgiler hatalıdır. Lütfen bilgilerinizi kontrol edip, tekrar deneyiniz" diye bir uyarı veriyor.

Bu konu hakkında birkaç kez sorunun çözülüp çözülmediği hakkında arandım ancak sorun devam ettiği için araştırmaya devam ettiklerini belirttiler. Bugün (09.10.2015 tarihinde) arandım ve verilen cevap oldukça ilginçti. "Sorunu bulamadık/çözemedik/sorun yok bankanız üzerinden talimat verin" dendi. Baştan savma bir cevap oldu. Şikayetim var! Çözüm bulun lütfen!

İsa 143 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2015

    Sayın İsa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla. Necibe Dere Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön