10 Haziran 2013

Türk Telekom Otomatik Ödemeden Para Kesilmeye Devam Etmiş!

2012 yılında kapatmış olduğum 0466 312 **** numaralı telefon hattımı Artvin Arhavi ilçesindeki Telekom ofisine tüm fatura borçlarımı yatırıp , hattın iptali için ıslak imzalı olarak başvurumu yaptım.Fakat hat iptal edilmeyip eşimin maaşından otomatik ödeme de olduğu için kesilmeye devam etmiştir.


Ben olayın farkına şubat 2013 de vardım.bir yıllık haksız yere kullanmadığım hatta fatura ödemiş görünüyorum.Yapmış olduğum itirazlar neticesinde sadece şubat 2013 haziran 2013 arasındaki faturaların iptal edileceği daha önceki otomatik ödemeler hakkında herhangi bir iptal başvurusu olmadığını bildirdiler.

Şimşek 55 Okunma

Cevaplar

  • Şimşek31 Temmuz 2013

    10 haziranda yapmış olduğum şikayetime halen herhangi bir sonuç alamadım.üstelik cep telefonuma şubat 2013-haziran 2013 tarihleri arasındaki haksız faturalar hakkında icra işlemi başlatılacağı hakkında mesaj geldi.Anlamadığım ortada türk telekom tarafından yapılan bariz bir hata var hatanın telafisi yerine hala olmayan hatta fatura çıkartılıp icra başlatılıyor.2012 yılında Artvin-arhavi ilçesinde yapmış oldığum ıslak imzalı kapatma belgesi elinizde olmasına rağmen halen mağduriyetim giderilmemiştir.Yalın internet başvurusu yapacaktım fakat yaşamış olduğum bu olaylar beni kurumunuzdan soğuttu.Gerekli düzeltmelerin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2013

    Sayın Şimşek Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön