Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom Otomatik Ödemeden Para Almayıp İnternet Kesiyor

137
Sedat
Sedat 27 Ocak 10:48

Türk Telekom'dan internet hizmeti alıyorum sürekli fatura ödenmedi diye internet kesiliyor kardeşim benim otomatik ödeme talimatım var madem otomatik ödeme talimatı diye bir hizmetten yararlanıyorum ödeme lemini banka ile çözeceksiniz bana neden sürekli kesme bedeli alabilmek için internetimi kesiyorsunuz. En kısa zamanda sizden kurtulup farklı bir firmaya geçeceğim yetti artık sizinle yaşadığım sıkıntı yıllardır kendinize çeki düzen vermediniz herkes sizden şikayet ediyor bıktım artık yaşadığım sorunlardan bilgi vereceğiz diye beni aramaya kalkmayın. 3 yıl farklı adreste s*** kullandım bir kere bile sorun yaşamadım fakat şu anki adresimde farklı firma olmadığı için Türk Telekom kullanmak zorunda kalmıştım, artık faklı firmada hizmet vermeye başladı en kısa zamanda sizden kurtulacağım. Hatta öyle ki apartmanımdaki tüm daireler akrabalarım onlarında değiştirmesine ön ayak olacağım. Her ay farklı bir sorunla uğraşmaktan artık yoruldum.

Benzer Şikayetler

profile
142
05 Nisan

Türk Telekom Mobil İçerik Servisleri

Türk Telekom içerik servisi adı altında abone olmadığım halde 37 TL tutarında fatura bedeli yansıttı. Tesadüfen ödeme talimatında faturayı gördüm. Telekom sürekli bu şekilde bir ücretleme yapıyor. Haberim olmadan yapılan bu ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

profile
155
30 Mart

Türk Telekom Abone Olunmayan İçerik Servisleri

Türk Telekom içerik servisi adı altında abone olmadığım halde 70-80 TL tutarında fatura bedeli yansıttı. Tesadüfen ödeme talimatında faturayı gördüm. Telekom sürekli bu şekilde bir ücretleme yapıyor. Haberim olmadan yapılan bu ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Türk Telekom Abone Olunmayan İçerik Servisleri
profile
174
31 Ocak

Türk Telekom'un Yaptığı Haksız Uygulama

Otomatik ödeme talimatı. Türk Telekom otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen hattımızı kafasına göre kısıtlama yapıyor hiçbir bildirimde bulunmadan. 9. Ayda bitecek sözleşmeden dolayı 1950 TL cayma bedeli talep ediyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .