27 Mart 2013 #1708399

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı!

Telefon hattıma online hizmet merkezinden otomatik ödeme talimatı vermiştim. Başka bir kartıma talimat vermek için işlem yapmaya çalıştığımda eski kart bilgileri istendi. eski kart bilgisine ulaşmam mümkün değil. bununla ilgili Türk Telekom ofisine gittim onlar da eski kart bilgisi olmadan iptal edemeyeceğimi belirttiler.


Müşteri hizmetlerini aradım onlar da aynı şekilde eski kart bilgisi istiyorlar. Eski kart bilgisine ulaşmamın mümkün olmadığını anlatmama rağmen işlemim sağlanmadı. ve ben yoğun çalıştığım için fatura takibi yapamadığım için faturalar ödenmemiş. şikayetimi defalarca iletmeme rağmen bir çözüm yolu bulunamadı. Nasıl olur da böyle kolay bir işlemi bile yapamazlar?

Fatma 90 Okunma

Cevaplar

  • Fatma27 Mart 2013

    türk telekom bugün ulaşarak talimat verdiğim kart bilgisi olmazsa işlem yapamayacaklarını belirttiler. böylesine büyük bir firma basit bir işlemi bile yapamadı. sırf bu sorun yüzünden hattımı iptal ettireceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Fatma Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön