09 Haziran 2015

Türk Telekom Otomatik Ödeme İptali!

163 Türk Telekom sisteminden otomatik ödeme talimatı verdiğim 2 hattımın otomatik ödeme talimatını iptal ettirmek için yaklaşık 4 aydır uğraşıyorum konu ile ilgili 444 1 444' ü aradığımdan 163' ten iptal ettirmem gerektiğini söylediler 163' ü 4 aylık süreçte en az 15 kere aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım.


2 saat telefonda tutuyor sonrasında işlemi gerçekleştiremediğini söylüyor. Bunun ile ilgili Beylikdüzü Türk Telekom merkezine gittim onlarda bir şey yapamayacaklarını söylediler, bunun ile ilgili müşteri temsilcilerine ve Türk Telekom internet sitesine şikayet dilekçeleri oluşturdum ama hiçbir geri dönüş olmadı. Caydırma politikası resmen sonuç yok ise hattı başka servise taşıyacağım.

Fatih 163 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2015

    Sayın Fatih Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön