Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sinem sonuçtan hiç memnun değil

Türk Telekom Online İşlemlerden İstediğim Evraka Ulaşamıyorum

138
Sinem
Sinem 23 Ocak 11:07

Türk Telekom mobil hat kullanıcısıyım. Abonelik sözleşmemi defalarca arayıp görüşmeme rağmen halen ulaşamıyorum. Bana müşteri temsilcileri tarafından sorunun çözüldüğü bildirildi ancak aynı sorun devam etmekte. En kısa sürede mail adresime abonelik sözleşmemin gönderilmesini rica ediyorum.

Sinem
Sinem30 Ocak 17:20

Tekrar tekrar aramama rağmen hala bana online işlemlerden alabileceğimi söylüyorlar. Sorunu dinleyen bile yok herkes ezbere konuşuyor.

Benzer Şikayetler

profile
18
4 gün önce

Türk Telekom Online İşlemler Paket Sorunu

Hattıma 200 lira attım tl olarak hiçbir paketim olmamasına rağmen uygulamada görünmezken kendi kendine paket yapmış ben paket yapılsın istemiyorum hattımda tl olarak kalsın istiyordum müşteri hizmetlerini aradım benim konumla alakalı bir başlık bile yok.

Türk Telekom Online İşlemler Paket Sorunu
profile
186
5 gün önce

Türk Telekom Taahhüt Yenileme Yapmıyor!

İki hattım ait taahhüdüm 5 gün sonra sona erecek, arayan soran olmadığı gibi ne Türk Telekom online işlemler, ne ilgili bayiler, ne de müşteri temsilcisi taahhüt yenileme yapmıyor, başka operatöre geçmemiz isteniyor galiba, bizde başka operatöre geçiş yaparız.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
140
6 gün önce

Türk Telekom Hat Taşıma Ve Gelen Fatura, Tam Bir Fiyasko

Hattımı T***'den Türk Telekom'a daha uygun olduğu için aktardım. Ancak aktardığıma beni daha ilk aydan pişman ettiler. Aktarım sırasında paketi vs her şeyi seçmeme rağmen, hatta bunu telefon üzerinden kendi müşteri hizmetleri ile yapmama rağmen hattım açılır açılmaz güncel fatura 300TL ye yakın görü...

profile
58
13 Kasım 2022

Türk Telekom İnternet Kopması

Son birkaç gündür ve özellikle bugün internet önemli ölçüde kesik, gidip geliyor, film açıyorum donuyor. Para ödüyor hizmet almıyoruz. İptal ettirmek farz oldu. Kimse konu ile ilgilenmiyor da. Arayınca açan yok, online bölümü açılmıyor nedir bu yaşadıklarımız?

profile
570
15 Ekim 2022

Türk Telekom İnternet Altyapı Sorunu

Türk Telekom altyapı sorunu sebebiyle tam 2 aydır internet bağlantımız yok. Her aradığımda çalışma bugün saat bilmem kaçta bitiyor cevabını alıyorum. Superonline Turkcell kullanıyorum. Ama muhatabım burasıymış. Altyapı çalışmanız kaç yıl sonra bitecek yardımcı olur musunuz lütfen?

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .