Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Semih sonuçtan memnun değil

Türk Telekom Online İşlemler Lira Sorunu

378
Semih
Semih 2 hafta önce

Türk Telekom online lemler adlı uygulamadan lira yükleme işlemi yaptım. Hesabımda 200 TL bakiye vardı ve paket tarife vs gibi bir şey almadım. Mobil internet açık kalmış ve olan işlem şu hesabımdan 200 TL uçup gitmiş. Bu gibi firmalardan hiç beklemediğimiz hareketler. Sorunun çözülmesini arz ederim.

Benzer Şikayetler

profile
60
1 hafta önce

Türk Telekom İnternet Erişimi Sağlanmıyor!

26.01.2023 tarihinden beri Türk Telekom Superonline internet erişimi sağlanmıyor arayıp sorduğumuz da ise bölgesel sorun var saat üçte internet erişimi sağlanacak denildi ama aradan bir gün geçmesine rağmen hala sağlanmadı. Çözüme kavuşturmak için herhangi bir işlem yapılmıyor.

profile
241
1 hafta önce

Türk Telekom Altyapı Sorunu İnternet Sağlayıcısı

Isparta merkez gülcü mah. 3626 sok. Oturuyorum Isparta'nın ilk mahallelerinden birisi. Bu mahalleye yıl oldu 2023 fiber internet altyapısı gelmedi. Yaklaşık 2 yıldır fiber internet altyapısı bekliyoruz benim servis sağlayıcım 1000 Mbps hız sağlıyor ama Türk Telekom altyapısı sorunu yüzünden hala 32 ...

profile
138
2 hafta önce

Türk Telekom Online İşlemlerden İstediğim Evraka Ulaşamıyorum

Türk Telekom mobil hat kullanıcısıyım. Abonelik sözleşmemi defalarca arayıp görüşmeme rağmen halen ulaşamıyorum. Bana müşteri temsilcileri tarafından sorunun çözüldüğü bildirildi ancak aynı sorun devam etmekte. En kısa sürede mail adresime abonelik sözleşmemin gönderilmesini rica ediyorum.

profile
176
2 hafta önce

Türk Telekom Fiks Paketi Aldım Ama Hattıma Yüklenmiyor

19.01.2023 tarihinde Türk Telekom online işlemler uygulamasından Türk Telekom fiks paketini satın aldım. 20'sinde yükleneceği yazıyordu, 2 gün oldu hala hattıma yüklenmedi mesaj da gelmiyor sebebini bilmiyorum. Türk Telekom acil bir çözüm bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .