26 Mart 2013

Türk Telekom Onaysız Tarife Değişikliği!

224256*** numaralı aboneliğimiz kullanıcının izni/onayı olmadan Ev Avantaj 300 paketine çevrilmiştir. Konu ile alakalı kullanıcının şubeye giderek yaptığı görüşme neticesinde kullanıcıya trajikomik bir şekilde bu tür şeylerin olabileceği, tarife değişikliği için telefon açtıklarında konuşmaması yönünde tavsiyede bulunulmuştur.


Problemin kök nedeninde kullanıcı olduğu işaret etmek ne derece müşteri odaklı çalışıldığını göstermektedir. Telefonla oluşturduğum şikayet formuna (1-5441907456) verilecek aksiyonu merakla beklemekteyim.

Serkan 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Serkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön