18 Nisan 2013 #1750773

Türk Telekom Onayım Olmadan Ücret Aldı!

Sözleşme imzalarken Tivibu hizmeti kullanmak istemiyorum kısmını işaretlememe rağmen son 2 aydır benden ücretini kesmekte olan şirket. az önce aradığımda iptal ettirip ettirmemek istediğimi sordular. bende hiç kullanmadığım bir ürünün iptalini de onayladım. böylelikle hayatımda bir ilki yaşayıp hiç kullanmadığım ve kullanmakta istemediğim ve onların bana benim onayımla kullanıma açtıklarını söyledikleri bir ürünü iptal ettim.

Yiğit 11 Okunma

Cevaplar

 • Yiğit16 Mayıs 2013

  halen şikayetime çözüm bulamadılar. burası da işe yaramıyor demek.

 • Yiğit15 Mayıs 2013

  7 gün 24 saat kesintisiz hizmetin hiçbir işe yaramadığı şirket. kendileri arayıp geri ödenecek diyor ama yine ödemiyor üstüne yine ücret kesiyor. ama onlar haklı bana geri ödenecek zamanı söylemediler.

 • Yiğit15 Mayıs 2013

  beni telefon ile arayıp ücretin geri ödeneceği söylemişlerdi. ama yeni faturamda ücreti geri ödemeyi bırakın aynı ücreti yeniden kesmiş şirket. alakanıza teşekkür ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yiğit20 Nisan 2013

  Taraflarına ulaştırdığım ve kontrollerini 2 gündür yaptıkları şikayetime dair halen bir geri dönüş yapmadılar. Bir teknoloji şirketinin kontrolleri nasıl yaptığını merak ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön