06 Nisan 2013 #1728581

Türk Telekom Onayım Olmadan Tarifem Değiştirilmiş!

Yaklaşık iki ay önce evim Türk Telekom tarafından sürekli arandım.Ev telefonumun tarifesini değiştirmek istediklerini söyleyip durdular.3 gün boyunca bıkmadan aradılar.Her defasında istemiyorum değiştirmeyin dedim.Bir ay sonra faturam 20 lira iken 47 lira geldi.Onu ödemeye gittiğimde ise 95 lira olduğunu söylediler.


Sebebi ise tarifemi değiştirmiş olmalarıymış.Ben onay vermeden nasıl değiştirebiliyorsunuz dediğimde ise onay almadan değiştirilebiliyor, siz isterseniz şikayet edin,telefon kayıtları dinlenir,heyet toplanır ve ücretinizi geri alırsınız dediler.Neden dertsiz başıma dert alım işim gücüm arasında bununla uğraşayım?Benim onayım olmadan tarifemi değiştirme hakkını nereden alıyorlar?

Merve 142 Okunma

Cevaplar

 • Merve08 Mayıs 2013

  Sayın Türk telekom yetkilileri,aynı şikayetten hala daha muzdaribim.Sorunum çözülmedi,bana ulaşırsanız sevinirim yoksa gerçekten hattımı kapattıracağım.

 • Merve10 Nisan 2013

  Gereken işlemi yaptığınız için teşekkür ederim.Haklı olduğum bir durumda mağdur etmediniz.Kolay gelsin.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın Merve Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

  Sayın Merve Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön