24 Ağustos 2013 #1974291

Türk Telekom Olmayan Borca Haciz Gönderdi!

2 yıl önce kapatılan bir hat için taahhüt bedeli ve son fatura nakit olarak hepsinin bir arada ödenmesine ve borç olmadığına dair Trabzon Türk Telekom bayisinden bilgi alınmasına rağmen 1 hafta öncesinde kargo ile 100 TL'lik borcun icraya gittiği ile ilgili bilgi edindim.


Müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet oluşturuldu fakat bana hiçbir geri bildirim olmadı. Bu akşam aradığımda ise borcumun 264 TL olduğunu ve bu borcu(!) ödemediğim takdirde miktarın artacağını olayın avukata gittiğini öğrendim. Ödediğim bedellerin yanına olmayan bir borcu nasıl ekleyebildiniz?

Zeynep 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın Zeynep Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön