30 Ocak 2014 #2266555

Türk Telekom Olmayan Bir Abonelik İçin Haciz Başlattı!

İstanbul'da ikamet ettiğim dönemlerde internet hizmeti almak için Türk Telekom A.Ş'dan bir telefon tahsis işlemi başlatmak istedim. Çağrı Merkezi ile yapmış olduğum başvuru sonrası değerlendirmeye alınarak kimlik fotokopimin belirttikleri fax adresine göndermemi rica ettiler. Bende fax olarak gönderimi sağladım.


Daha sonra geri arama yaparak faxımın ulaştığını ve işleme alındığını belirttiler.
Bir kaç gün sonra bir teknisyen arkadaş gelerek bağlantı yapmaya çalıştı bağlantıyı sağlayamadı. Sonra öğrendiğimde kimlik fotokopimin olmadığı söylendi ve CC ile yaptığım görüşme sonrası aktif durumda olmadığını söylediler. Herhangi bir işlem yapmadım.Haciz başlatılmış!

Onur 126 Okunma

Cevaplar

 • Onur10 Ağustos 2015

  Otomatik mesajlarınızdan sıkıldım. Bana net cevap verir misiniz?!

 • Onur18 Mart 2014

  1 yıldır sorunumu çözemediniz.. An itibariyle avukatlarıma dosyanızı atmış bulunmaktayım. Lütfen hiç bir işlem yapmadan ilgili kayıtlarınızı kapatınız.

 • Onur04 Mart 2014

  Sayın Yetkili, Tüketici Haklarına yarın başvuruda bulunuyorum. Akabinde ise mahkemeye başvurarak (Dava kaç gün sürerse sürsün..) konuyu çözmeye çalışacağım. Aradan 2 ay geçti ilgisizliğinize teşekkürler

 • Onur02 Şubat 2014

  Merhaba, sonuçlanmaması halinde tüketici hakları ile süreci ilerletmek zorunda kalacağım. İlginize iyi çalışmalar

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Onur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön