29 Nisan 2015

Türk Telekom Ödeme Sorunu!

Telefon hattımın faturasına otomatik ödeme talimatı vermek istediğimde benden önceki abonenin talimatının olduğu gerekçesi ile talimatım alınamamakta. Fatura ödemelerim gecikmekte mağduriyetimin giderilmesi için müşteri hizmetlerini aradığımda merkez Türk Telekom ofisine gitmem gerektiği ifade edildi.


Ankara gibi bir şehirde çalışan bir insanın iş yerinden izin alıp Türk Telekom ofisine gitmesi sorun olmakta. Bu durumda müşteri temsilcileri ne işe yarar? Başka bir müşterinin verdiği talimattan dolayı mağdur olmak istemiyor ve Türk Telekom'un hatasını düzeltmesini talep ediyorum.

Mustafa 194 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sayın Mustafa Latif Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön