21 Eylül 2013 #2013851

Türk Telekom Ödediğim Faturayı Bir Daha İstedi!

18/06/2013 tarihinde alt bayisi olduğunu sonradan öğrendiğim adsl fatura ödememi Ankara Kızılay'da bulunan bir bayiye faturamı yatırdım .Bir sonraki faturaya kadar hiç bir şeyden haberim yok tabi makbuzu da var gelen faturada 6 ayın faturası ödenmemiş gözüküyor. Aradım müşteri hizmetlerini durumu anlattım. Makbuzu verdikleri numaraya faxlamamı istediler faxladım.


Bu işlem ere sürdü. Farklı zamanlarda üç kere fax çektim. 2 ay sonra bana söyledikleri faturayı yatırdığım bayi, alt bayi olduğunu ve bir şey yapamayacaklarıydı. Ama bu bayiyle sözleşmeleri var Türk Telekom'un ve faturamı tekrar yatırmamı istediler.

Ali 80 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı31 Ekim 2013

    eger şikayetvara şikayet etmeseydim çözüm bulmayacaktı ttnet şikayetvara teşekkür ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön