10 Nisan 2013 #1735560

Türk Telekom Notebook Kampanyası Taksitleri!

Hattımı yaklaşık 4-5 yıldır kullanmaktayım, belki de daha fazla. Şubat ayında Türk Telekom aracılığıyla "Samsung NP300E5C Dizüstü Bilgisayar" kampanyasına dahil oldum ve 24 ay taahhüt ile aylık 70-75 TL civarında aylık ücret ödüyorum. Ancak aradan 2 ay geçmedi ki Türk telekom şu anda aynı ürünü bu yılın sonuna kadar 24 ay taahhütle 59 TL'ye sunmaktadır.


Bu konudan son derece rahatsız ve şikayetçiyim. Benden haksız yere bir kazanım sağlandığını düşünüyorum. Faturama yansıyacak olan tutarların tekrar düzenlenmesini ve ödediğim faturalardan da ücret düşümü yapılarak bana güncel fiyatlar üzerinden bu ürünün verilmiş olmasını talep ediyorum.

Oguzhan 400 Okunma

Cevaplar

 • Oguzhan11 Nisan 2013

  Bana destek olma serefine nail olduğunuz icin mutlusunuz ama sorunumu cozmediginiz icin bu sozleriniz tum diger firmalarda oldugu gibi klasik goz boyayici cumleler olmaktan oteye gidemiyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Oguzhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

 • Oguzhan10 Nisan 2013

  Lütfen tarafıma önce bilgilendirme yapınız. Ardından buradaki şikayetimi kapatınız. Şu an bana hiç bir çözüm sunmadınız. Bu nedenle sırf şikayeti kapatmak için lütfen buraya cevap yazmayınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın Oğuzhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön